Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Ön Kaput Uzun Siyah Klasik Araba Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Ön Kaput Uzun Siyah Klasik Araba Kanvas Tablo çok cool bir görüntüye sahip olan arka planda siyahın açık bir tonu ve kendisinin de siyah renge sahip olmasıyla birlikte güzel bir uyum içerisinde bulunan bu siyah eski klasik otomobil, uzun bir ön kaputa sahip olması, güzel bir tasarıma sahip çelik jantlarıyla birlikte göz dolduruyor. Kendinizi bu aracın koltuğunda hissettiğinizde nasıl bir klasiğe bindiğinizi hissettirecek olan bu araba tablosunu duvarlarınızda veya dilediğiniz mekanda kullanabilmek için istediğiniz boyut ve ölçülerde sipariş vererek sahip olabilirsiniz.
Ürün Kodu: KL069
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.