Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Özel Tasarım Klasik Araba Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Özel Tasarım Klasik Araba Kanvas Tablo siyah renkte olan bu klasik ve aynı zamanda lüks otomobil üzerinde kırmızı alev desenleriyle kaplanmış şekilde kaputunun bir köpek balığı ağzı şeklinde tasarlanarak çimenliklerin üzerinde önden görünüşüyle karşımıza çıkıyor. Bu ilginç tasarımlı araba tablosunu duvarlarınızda kullanabilir ve duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.
Ürün Kodu: KL074
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.