Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

1930 Klasik Araba Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
1930 Klasik Araba Kanvas Tablo eski günleri yansıtan bu tabloda bir kadın ve küçük kız çocuğunu görüyorsunuz. Sağdan direksiyonlu ve basit bir vites ile şanzuman sisteminin bulunduğu üzeri tamamen açık bu klasik otomobil her haliyle bizi eski günlerin nasıl olduğunu canlandırıyor. Bu tabloyu evinizde veya dilediğiniz mekanda görmek istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.
Ürün Kodu: KL042
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.