Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Ahşap ve Çerçeve Yapraklar Parçalı Tablo

Add to Remove from
Favorites
Ahşap ve Çerçeve Yapraklar Parçalı Tablomuzu evinizde ve işyerinizde kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Duvarınıza astığınız bu tablouz hem sizin ruhunuzu hem de mekanlarınızın ruhunu yansıtır.
Ürün Kodu: 1000
*
168,00 ₺

Açıklama

 Ahşap ve Çerçeve Yapraklar Parçalı Tablomuzu evinizde ve işyerinizde kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Duvarınıza astığınız bu tablouz hem sizin ruhunuzu hem de mekanlarınızın ruhunu yansıtır.  Bu güzel kanvas tabloyu  9 taskit ve kolay iade imkanları ile web sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz...

 

Tüm kanvas tablolarımızda 370gr metre kare %100 pamuk astardan olan birinci sınıf kavas tablo kumaşlar ile yapılmaktadır.

Sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermezler bu nedenle uzun yıllar ev veya ofislerde rahatlıkla kullanılabilir doğal ve zararsız bir üründür.

Tablo Sepeti  Kanvas tablolarımızda uzun yıllarda boyunca içerisinde kimyasal bir madde veya kansorojen madde bulunmamaktadır bu nedenle tablosepeti’dan aldığınız tabloları uzun senelerce kullanabilirsiniz.

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.