Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Anıtkabır Işıklı Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Mustafa Kemal Atatürk'ün yattığı yer olan Anıtkabir'in bu güzel resmini evinizde veya iş yerinizde kullanabilirsiniz. Görüntü HD kalitesinde olup ve ofislerinizde uzun senelerce kullanabilirsiniz. Hemen sipariş verin yarın kapınızda! Üstelik 9 taksit ve kolay iade imkanıda var.
Ürün Kodu: 1000
*
50,85 ₺

Hemen Sipariş verirsen 1-2 Gün içinde teslimatta.

Açıklama

Tüm kanvas tablolarımızda 370gr/m2 %100 pamuk astardan olan birinci sınıf kavas tablo kumaşlar ile yapılmaktadır.

Sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermezler bu nedenle uzun yıllar ev veya ofislerde rahatlıkla kullanılabilir doğal ve zararsız bir üründür.

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.