Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Boyalı Fil ve Mutluluk Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Boyalı Fil ve Mutluluk Kanvas Tablomuzu evinizde ve yazlığınızda, iş yerinizde dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca Hayvan Tabloları Kategorimizde; Kelebek, At, Kedi, Köpek, Kuş, Fil, Aslan... Tablolarını Satın Alabilirsiniz. Kolay İade, Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme ve 9 Taksit İmkanı. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Ürün Kodu: 1000
60,00 ₺

Açıklama

Boyalı Fil ve Mutluluk  Kanvas Tablomuzu evinizde ve yazlığınızda, iş yerinizde dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür.
Ayrıca Hayvan Tabloları Kategorimizde; Kelebek, At, Kedi, Köpek, Kuş, Fil, Aslan... Tablolarını Satın Alabilirsiniz. Kolay İade, Ücretsiz Kargo, Kapıda Ödeme ve 9 Taksit İmkanı. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.