Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Budapeşteki Zincirli Köprü Manzara Tablo

Add to Remove from
Favorites
Budapeşteki Zincirli Köprü Manzara Tablomuzu evinizde ve yazlığınızda, iş yerinizde dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür. Duvarınıza astığınız bu tablouz hem sizin ruhunuzu hem de mekanlarınızın ruhunu yansıtır. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Ürün Kodu: 1000
60,00 ₺

Açıklama

Budapeşteki  Zincirli Köprü Manzara Tablomuzu evinizde ve yazlığınızda, iş yerinizde  dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür.  Duvarınıza astığınız bu tablouz hem sizin ruhunuzu hem de mekanlarınızın ruhunu yansıtır. Bu güzel kanvas tabloyu  9 taskit ve kolay iade imkanları ile web sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz...

 

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.