Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

Evinizde dört mevsim bahar havası yaşatma fikri kulağınıza nasıl geliyor? Güzel olurdu, değil mi? Mevsimlerin döngüsünü değiştiremeyeceğinize göre bunu ancak bu havayı yaratacak ev dekorasyonu fikirleri uygulayarak yapabilirsiniz. Duvarlara çiçek tabloları asmak, kanepenizi floral desenli bir kumaşla kaplatmak, saksı bitkileriyle bir köşe hazırlamak veya bazı yerlere vazo içinde çiçekler koymak gibi şeyler işe yarar örneğin. Çiçek tablo çeşitlerini kullanmayı düşünürseniz tablonun renklerinin onu koyacağınız ortama uyumlu olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz.

 

Sade bir salon dekorasyonu yaptıysanız, koltuk ve kanepeleriniz düz renkte ise, etrafta fazla aksesuar yoksa cıvıl cıvıl renklerde birkaç tane floral desenli tablo ortama güzel bir enerji katar. Ama gösterişli bir dekorasyon uyguladıysanız tabloların pastel renkli, sade görünümlü olması daha iyi olur. Tablo sayısını ve boyutlarını da yine mekana göre ayarlamalısınız. Küçük bir alanda çok sayıda tablo olması gözü yorabilir.

 

 Çiçek tablo modellerini dekorasyonda çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Antre dekorasyonu için dresuar kullanacaksanız üstüne renk renk çiçekler barındıran bir resim asmak güzel olabilir. Böyle bir tablo çocuğunuzun odasına da renk katar. Ortamın genel görünümüne uyması şartıyla bu tip tabloları evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Ve ofis dekorasyonu için de tabii ki. Özellikle sanatsal veya doğa ile bağlantılı bir iş yapıyorsanız güzel olur. Ama öyle olmak zorunda değil tabii. Bu tip tabloların çok fazla çeşidi var, yeterince araştırırsanız farklı iş kolları ve ciddi görünümlü ofisler için uygun olan modellerini de bulabilirsiniz.

 

Bir ev hediyesi almanız gerektiği zaman güzel bir tablo almayı düşünebilirsiniz. Hediye seçerken hediyenin verileceği kişinin ilgilerini, beğenilerini ve ihtiyaçlarını dikkate almanız iyi olur; bu yüzden bunu, muhatabınızın böyle bir hediye almaktan hoşlanacağından ve onu kullanabileceğinden emin olarak yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Çiçekler insanın içinde güzel duygular uyandırır, doğa sevgisini körükler, neşe ve pozitif enerji verirler. Hayatınızda çiçeklere yer vermeye başlarsanız fazla zaman geçmeden bunun olumlu etkilerini fark edersiniz. Günümüzde, özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar doğaya özgü görüntülerden, bunun vereceği zevk ve sağlayacağı faydalardan mahrum kalıyorlar. Çiçek desenli kanvas tablolar en azından göz zevkinize hitap eder ve keyiflenmenize yardımcı olur. Bu yüzden yaşama ve çalışma alanlarınızda bu tür tablolara yer vermenizi öneririz.