Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

İş yeri veya ev dekorasyonu yaparken boş duvarlara hareket, kişilik ve enerji katmanın yolu mekanın renkleri ve tarzıyla uyumu dekoratif tablolar asmaktır. Doğru seçilmiş tabloların mekanların havasına yaptığı etki gerçekten büyüktür. Ürün sayısının çok fazla olduğu bu piyasada zevkinize ve bütçenize uygun bir alternatif bulmaktan değil de sayısız tablo arasından seçim yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Kırlardaki, vazolardaki, dükkanlardaki çiçeklerin resmedildiği çiçek tabloları, yabani veya evcil hayvan tabloları, duvarlara zengin ve çarpıcı bir görünüm veren parçalı tablolar, kadın tabloları, pop art tablolar, şehir hayatını ve ünlü şehirleri resmeden şehir tabloları ve daha pek çok alternatifle karşılaşacağınız çok zengin ve renkli bir piyasadır bu.

 

Dekoratif tablo çeşitleri arasından seçim yapmaya çalışırken asacağınız duvarın rengini, mekanın büyüklüğünü, dekorasyon tarzını ve dekorasyonda kullanılan renkleri dikkate almanız gerekir. Örneğin pencerelerine kadife perdeler veya ağır duruşlu tüller asılmış, klasik tarzdaki mobilyalarla döşenmiş bir salona asılacak tablonun çerçevesi ve stili bu klasik mekanla uyumlu olmalıdır. Pek geniş olmayan bir duvara çok sayıda tablo veya çok büyük ebatlı bir tablo asılması tavsiye edilmez.

 

Astığınız bir tablonun dikkat çekmesini sağlamak için yakın çevresinde başka aksesuarlar kullanmaktan kaçınmalısınız. Bir başka yöntem de tablo aydınlatma elemanları kullanmaktır. Çerçevenin veya çerçevesiz tablo tercih edildiyse kenarların renginin duvar rengine zıt bir renkten olması da tablonun dikkat çekmesini sağlar.

 

Çeşitli temaların resmedildiği dekoratif tablolar aynı zamanda güzel bir ev hediyesi veya ofis hediyesi alternatifi de olabilir. Hediye seçimi yaparken genel olarak dikkat edilmesi gereken şeyler bu konuda da geçerlidir tabii. Hediye olarak alacağınız tablonun teması ve tarzının onu hediye edeceğiniz kişinin beğeneceği ve yaşama veya çalışma alanlarından birinde kullanabileceği bir parça olduğundan emin olmalısınız.

 

Dekoratif tablo modelleri arasında bebek ve çocuk odaları için neşeli bir görünümü olan, eğitici tablolar; mutfak temalı tablo çeşitleri, daha çok yatak odaları için tercih edilen nü tablolar, çalışma odalarına renk katacak manzara tabloları veya eğitim ve motivasyon tabloları gibi alternatifler bulmak mümkündür.

 

Evinizde hiç tablo yok mu? Farklı bütçelere uygun modern veya klasik tablo çeşitleri arasından bir ya da birkaç tanesini seçip örneğin salonunuzda uygun yerlere asmanızı ve ayrıca sehpaları yenilemek, yeni bir halı veya kanepenin üstüne dekoratif yastıklar almak gibi birkaç küçük, ekonomik dekorasyon değişikliği daha yapmanızı tavsiye ederiz. Bu basit değişiklikler mekanınıza bambaşka bir hava getirecektir.