Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

Yaşama ve çalışma ortamları için tablo seçerken tablonun bulunacağı yerin boyutlarını ve dekorasyon stilini göz önünde bulundurmak gerekir. Bunun dışında kullanıcının beğenisi ve bütçesi de önemlidir. Bazı kişiler duvarlarında çiçek veya hayvan tabloları görmek isterken bazılarının tercihi din ve inanç tabloları, başyapıt tablolar, kadın tabloları ya da şehir manzaraları olabilir. Tablo piyasası çok bol çeşitli, çok zengin bir piyasa olduğundan, sevdiğiniz türdeki tabloların bütçenize ve mekanlarınıza uygun olanlarını bulmakta zorluk çekmezsiniz.

 

Din ve inanç temalı tablolar genellikle hat yazılı tablo, ayet yazılı tablolar, Mekke – Medine manzaraları, semazen gösterileri, dini içerikli Osmanlı motifleri veya cami tabloları tarzında olur.  Bazılarında dini bilgiler veren, kuralları öğreten, inanç ve maneviyatı güçlendiren sözler de olabilir. Kimilerinde dua veya ibadet eden insanlar resmedilir.

 

Eviniz veya işyeriniz için yağlıboya veya kanvas din ve inanç tabloları seçeceğiniz zaman alternatifleri dikkatle gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Ne türden olursa olsun, bir tablonun bir mekanda güzel durması için mekanla uyum içinde olması, boyutlarının doğru seçilmesi ve doğru yere asılması gerekir. İyi bir araştırma yaparak farklı renk ve tarzlardaki birbirinden güzel tablolar arasında bütçenizi zorlamayacak ve asmak istediğiniz yere yakışacak seçenekler bulabilirsiniz.

 

Doğru seçimi yaptığınız zaman duvarlarınız hat sanatının muhteşem örnekleriyle, muazzam bir işçiliği olan camilerin resimleriyle veya Osmanlı dönemine özgü göz alıcı figürlerle daha renkli ve güzel görünecektir. Siz de etrafınızda size inandığınız değerleri hatırlatan, maneviyatınızı kuvvetlendiren görseller olduğu için kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz.

 

Piyasada bu tip tabloların tek parça halindeki modelleri de, parçalı tablo tarzında olanları da mevcuttur. Parçalı tablolar geniş duvarlarda gerçekten çok güzel duruyor, bu modellere de bakmanızı tavsiye ederiz. Alternatiflerin çokluğu seçim yapmakta zorlanmanıza yol açabilir, fakat bunun için zaman ayırmalısınız. Çünkü aksesuarların doğru seçilmesi ev dekorasyonu için gerçekten önemlidir.