Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

Dekorasyonda tablo kullanımı yaygın bir alışkanlıktır ve özenle seçilmiş tablolar evlerin görünümüne çok şey katar. Farklı temalara sahip ev tabloları dekoratif görünümleriyle evin her bölümünde kullanılabilirler. Son yıllarda çok talep gören parçalı tablolar da yaşama alanlarını süslemek ve canlandırmak için güzel bir alternatiftir.

Ev için tablo seçerken titiz davranmak gerekir. Mekanın dekorasyon stili mutlaka dikkate alınmalıdır. Klasik tarzda dekore edilmiş mekanlarla modern stilde dekore edilmiş olanlara asılacak tabloların farklı tarzlarda olması gerekir. Küçük ebatlı bir tablo geniş bir duvara yakışmaz. Böyle bir duvara tek bir büyük tablo veya güzel bir parçalı tablo asmak daha iyi sonuç verir. Birden fazla küçük tabloyu birbirine yakın olarak asma yoluna da gidebilirsiniz. Fakat tabloların birbirleriyle ve mekanla uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Ev tabloları arasında evin farklı bölümlerine yakışacak parçalar bulabilirsiniz. Nü tablolar genellikle yatak odaları için tercih edilmekle beraber salonlarda da kullanılmaktadır. Hayvan temalı tablolar, vintage tablolar, kadın ve manzara tabloları, çiçek tabloları salonlar ve oturma odalarında güzel durur. Salon tabloları fiyat ve konu çeşitliliği açısından çok zengindir. Salonunuz için bütçenize de, zevkinize de uygun pek çok tablo bulabilirsiniz.

Mutfak tabloları, adından da belli olduğu gibi özellikle mutfaklar için tasarlanmıştır. Mutfak gereçlerinin, aşçıların, yemek yapan insanların, çeşitli yiyecek ve içeceklerin resmedildiği bu tür tabloların tek parça halinde olanları da, parçalı çeşitleri de mevcuttur. Atatürk tabloları salonlara, çalışma odalarına, genç odalarına asılabilir. Çocuk odası tabloları her zaman sempatik ve sıcak görünümlüdür. Bu tür tabloların konusu çoğu zaman renkli, neşeli bir şekilde resmedilmiş çocuklar, hayvanlar ve manzaralardır. Farklı yaş gruplarındaki çocuklar için uygun temaları olan tablolar bulabilirsiniz.

Yaşama alanlarınız için ev tablosu çeşitleri açısından seçim yapmaya çalışırken zevkinize göre bir seçim yapacaksınız elbette ama tek kriteriniz bu olmamalıdır. Çok beğendiğiniz bir salon tablosu salonunuzun görünümüne hiç uymayabilir. Oysa amacınız mekanınızı güzelleştirmek, öyle değil mi? Önce en çok hangi temaları sevdiğinizi düşünün ve sonra da araştırmaya başlayın; pek çok çeşidi olan tablolar arasında hem sizin beğeneceğiniz, hem de kullanacağınız yere uyum sağlayacak alternatifler mutlaka çıkacaktır. Tabloyu önünde veya altında yer alan eşyalarla uyumlu bir şekilde asmaya da dikkat etmelisiniz. Örneğin bir kanepenin arkasına tablo asacaksanız tablo kanepenin orta kısmına gelecek şekilde asılmalıdır. Ayrıca resmin boyutlarının önünde yer alan eşyanın büyüklüğüyle orantılı olmasına da dikkat etmelisiniz.