Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Genç ve Güzel Kadın Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Genç ve Güzel Kadın Kanvas Tablo arka plan rengi olarak pembe, kırmızı ve beyaz tonlarında serbest boyama tarzında çalışılmış olan, kırmızı ruju ve gözlerindeki makyajıyla birlikte dikkat çekici bakışlara sahip olan beyaz tenli ve sarışın kadının bulunduğu bu tablo kimilerini hayran bırakacak güzelliğe sahip. Duvarlarınızda ya da bulunduğunuz ortamda bu güzel tabloyu görmek istiyorsanız; istediğiniz ölçüyü seçin ve siparişinizi verin hepsi bu kadar.
Ürün Kodu: art109664210-2
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.