Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Gizlilik Politikası

Tablosepeti.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Tablosepeti bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, arada dönemsel olarak e-posta gönderilmesi ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Tablosepeti bünyesinde kullanılmaktadır.

 

 

 

Tablosepeti, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta, satmamakta ve ifşa etmemektedir.

 

 

 

Tablosepeti.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatiksel veriler, Tablosepeti.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tablosepeti iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

 

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

 

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

 

 

Herhangi bir zamanda  günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tablosepeti.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tablosepeti.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

 

 

Ayrıca Tablosepeti.com.tr’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

 

 

Her türlü sorunuz için;

 

info@tablosepeti.com.tr veya 0532 330 36 18 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ulaşım saatleri:

 

Haftaiçi: 09.00-18.00 arası

 

Haftasonu:09.00-18.00 arası

 

 

 

İBRAHİM SÖNMEZ (TABLOSEPETİ)

MEHMET AKİF MAH. ERGE SK. 1 C 3 ÇEKMEKÖY/

İSTANBUL

 

VERGİ KİMLİK NO : 7780248451

VERGİ DAİRESİ : Sarıgazi

TEL: 0532 330 36 18