Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

Hayvanlarla aranız nasıl acaba? Evinizde bir evcil hayvan besliyor musunuz? Belki de böyle bir olanağınız yok veya hayvanları sevseniz bile evde hayvan bakmaya pek gönüllü değilsiniz. Peki, evinizin bazı duvarlarına hayvan tabloları asma fikrine ne dersiniz? Bazılarında küçük, şirin, evcil, bazılarında hem vahşi ve ürkütücü, hem de çok onurlu ve güzel görünen hayvanların resmedildiği hayvan temalı tablolar çocuklar ve gençler tarafından da, yetişkinler tarafından da beğeniliyor.

 

Birçok evin duvarlarını kedi, köpek, geyik, tavşan, atmaca, şahin, kaplan, leopar veya at tabloları süslüyor. Sizin tercihiniz hangisi olurdu? Kanatlılar, sürüngenler, tatlı veya tuzlu sularda dans eden balıklar, avının üstüne atılmak veya geleceğini sezdikleri bir tehlikeye karşı vaziyet almak üzere sessizce bekleyen yırtıcılar, vahşi olanları bile sevimli görünen yavrular…Alternatifler o kadar çok ki, aralarından seçme yapmakta zorluk çekebilirsiniz.

 

Farklı temaları ve havaları olan hayvan tabloları arasında bebek veya çocuk odası dekorasyonu için kullanılabilecek parçalar da bulabilirsiniz. Evcil hayvan tabloları bunun için idealdir, bu kategoride çok sevimli görünen resimler bulabilirsiniz. Böyle bir tablo yakın zamanda çocuk sahibi olmuş bir çifte hediye de edilebilir. Ayrıca hayvansever dostlarınızı da bu türden tablolarla mutlu edebilirsiniz.

 

Gençler genellikle daha az çocuksu görünen alternatifleri ve vahşi hayat temalı tablo çeşitlerini tercih ederler. Hayvanların resmedildiği tek parça veya çok parçalı tablolar oturma odası ve salon dekorasyonu için de sıklıkla tercih edilir. Sayısız alternatif arasında modern tarzda veya klasik stilde dekore edilmiş mekanlara uyum sağlayacak parçalar bulabilirsiniz. Büyükçe, boş bir duvar üstüne doğru bir şekilde serpiştirilmiş, birbirleriyle uyum içindeki birkaç hayvan tablosu sayesinde çok dikkat çekici ve güzel görünebilir.

 

Hayvanların resmedildiği tablolar iş yerlerinde de kullanılabilir. Özellikle hayvanlarla ilgili veya çocuklarla bağlantılı bir iş yapıyorsanız ofisinizin veya bekleme odasının duvarlarına bu türden tablolar asabilirsiniz.