Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Kırmızı Klasik Kaput Motifi Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Kırmızı Klasik Kaput Motifi Kanvas Tablo klasik otomobillerden biri olan kırmızı renkli bu otomobilin marka figürünün bulunmuş olduğu ve buna dikkat çekilmek istenen, ilgilenenler için büyük önem taşıyan bir tablo olduğunu söyleyelim. Bu tabloyu duvarlarınızda ya da dilediğiniz yerde kullanabilir, hemen sipariş sepetinize ekleyerek sahip olabilirsiniz.
Ürün Kodu: KL139
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.