Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Kadın ve Adam Yemekte Pop Art Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Kadın ve Adam Yemekte Pop Art Kanvas Tablo çok çeşitli renklerin bulunduğu ama daha çok siyah, kırmızı ve sarı üçgeninde yoğunlaşan adam ve kadının yemek ve içki içerken ortaya çıkan soyut kavramları içeren bu tablo ana tema olarak aşk ve şehvet duygularını anlatmaya çalışıyor. Bu tarz pop art tablo ve daha fazlasını duvarlarınızla birleştirmek, mekanlarınızın havasını değiştirmek istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.
Ürün Kodu: ART237801148
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.