Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Klasik Morgan Arabalar Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Klasik Morgan Arabalar Kanvas Tablo bir hangarın içerisinde bulunan bu İngiliz yapımı klasik otomobillerden olan Morgan marka arabalar krem rengi ve koyu gri renkleriyle önden ve yandan duruşlarıyla görmekteyiz. Çok özel bir tasarıma sahip olan Morgan marka arabalar üstü açık olması, kendisine özgü kasa yapısıyla dikkat çekmektedir. Morgan klasik severler için eşsiz bir örnek olmaya aday olması nedeniyle ve ayrıca sürüş zevki açısından yere yakınlığı oldukça fazla olan Morgan marka arabalar kendinizi mükemmel bir sürüş zevkinde hissetmenizi sağlayacaktır. Bu araba tablosunu duvarlarınızda görebilmek için hemen sipariş verebilirsiniz.
Ürün Kodu: KL096
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.