Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

Dekorasyonda tablo kullanmak mekanların daha sıcak, daha enerjik ve renkli görünmesini sağlar. Köy manzaralı tablolar bulundukları mekana köy hayatının sade, mütevazı, doğal ve biraz da nostaljik havasını getirirler. Az katlı, bahçeli evlerin, kümes hayvanlarının, toprak yolların, çeşme başında sohbet eden kadınların, köyün kahvesinde çaylarını yudumlayan erkeklerin, uçsuz bucaksız tarlaların resmedildiği tablolar sakinleştirici, rahatlatıcı bir etki yapar. Bazen, bir köyde yaşasanız belki bir ay geçmeden sıkılacağınızı hissettiğiniz halde böyle bir hayatın özlemini duyarsınız. Bazen, bir köyde doğmuşsunuzdur ve köy temalı tablolar size çocukluğunuzu hatırlatır. Bir köyde de yapılacak çok şey vardır ama şehir hayatında olduğu gibi yarışırcasına, nefes nefese bir koşuşturma söz konusu değildir. Orada trafik sıkışıklığı yoktur ve hava binlerce, on binlerce arabanın egzozlarından çıkan gazlar tarafından kirletilmiş değildir. Salonunuzda, çalışma odanızda veya ofisinizde böyle bir hayatın da var olduğunu hatırlatan bir tablo olsun istersiniz.

Köy manzaralı tablolar arasında modern veya klasik tarzda döşenmiş mekanlara uyum sağlayacak farklı temaları olan alternatifler bulabilirsiniz. Geniş salonunuzda az eşyalı, sade bir dekorasyonu tercih ettiyseniz böyle büyük boyutlu bir tablo veya birbirini tamamlayan birkaç tablo ortama sıcak bir hava vermenizi sağlar. Köy hayatından bir kesitin resmedildiği çok renkli bir tablo düz renkli büyük kanepenizin arkasındaki duvarda çok güzel durabilir. Doğru seçilmiş ve mekana uygun, ölçülü bir şekilde serpiştirilmiş aksesuarların dekorasyonda önemli bir yeri vardır. Bütçenize uygun birkaç tabloyla evinize, iş yerinize estetik ve kişilik katabilirsiniz.

Evinizin veya iş yerinizin duvarlarında bulutlara çok yakınmış gibi duran yüksek dağların yeşil eteklerine serpiştirilmiş evlerin, iki yanı çiçekli yolların, bahçelerde çalışan insanların, köy hayvanlarıyla oynayan çocukların resmedildiği tablolar görme fikri hoşunuza gidiyorsa köy hayatı temalı tablolar arasında göz zevkinize hitap eden ve mekanınızın dekorasyonuna uyan alternatifler bulabilirsiniz.

Tablo seçerken boyutlarını da dikkate almayı unutmamalısınız. Büyük ebatlı tablolar geniş mekanlar için daha uygundur. Resmin temasının kullanılacağı mekanla uyumlu olmasına da dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Piyasada mutfak, banyo, oturma odası, çocuk odası gibi farklı yaşam alanlarına uygun tablolar görebilirsiniz.