Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sazlıklar ve Sandal Parçalı Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Sazlıklar ve Sandal Parçalı Kanvas Tablomuzu evinizde ve yazlığınızda, iş yerinizde dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür. Duvarınıza astığınız bu tablouz hem sizin ruhunuzu hem de mekanlarınızın ruhunu yansıtır. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Ürün Kodu: 1000
168,00 ₺

Açıklama

Sazlıklar ve Sandal Parçalı  Kanvas Tablomuzu evinizde ve yazlığınızda, iş yerinizde  dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür.  Duvarınıza astığınız bu tablouz hem sizin ruhunuzu hem de mekanlarınızın ruhunu yansıtır. Bu güzel kanvas tabloyu  9 taskit ve kolay iade imkanları ile web sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz...

 

Tüm kanvas tablolarımızda 370gr metre kare %100 pamuk astardan olan birinci sınıf kavas tablo kumaşlar ile yapılmaktadır.

Sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermezler bu nedenle uzun yıllar ev veya ofislerde rahatlıkla kullanılabilir doğal ve zararsız bir üründür.

Tablo Sepeti  Kanvas tablolarımızda uzun yıllarda boyunca içerisinde kimyasal bir madde veya kansorojen madde bulunmamaktadır bu nedenle tablosepeti’dan aldığınız tabloları uzun senelerce kullanabilirsiniz.

 

Fabrika Değiliz, Atölyede Sipariş Üzerine Üretim Yapıyoruz

Kanvas tabloların çoğu fabrikalarda veya ÇİN’den ithal edilir Tablo Sepeti olarak biz yerli üretim yapmaktayız bu nedenle üretim yaparken kanvas tabloların sağlıklarını ve renklerini ve kargolanmasında büyük bir emek harcamaktayız. Fabrikalarda kullanılan seri üretim hataları ve renk solmaları Tablo Sepeti ürünlerinde kesinlikle olmaz.

Mürekkep Kalitesi

Baskıda kullandığımız boyalarımız solmama garantili ve birinci sınıf boyalardır. Bu boyalar gerçeğe en yakın renk tonlarda ve gerçekten en pahalı boya çeşitleridir. Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz ve kalitemiz tescillidir.

Fine Art

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz. Bu şekilde hem çerçeve masraflarından kurtulmuş olursunuz hemde kanvas tablonuz 3d bir görüntü elde edilmiş olur.

Koruyucu Madde İle Uzun Yıllar Kullanım!

Sipariş verdiğiniz kanvas tablolarımızda ürünün uzun senelerce kullanılması için üzerine koruyucu vernik atılır bu şekilde hem canlı rengini korur hemde solma ve eskime görülmez.

Kargolama ve Ambalaj

Biliyorsunuz ki kanvas tablolar hassas ve hafif ürünlerdir bu nedenle ürünün kargolama sırasında hasar almaması için Tablo Sepeti olarak biz tablo çevresini şeffaf baloncuklar ile sarıyoruz. Müşterilerimiz birden fazla tablo almış ise hepsine ayrı ayrı ambalaj yapıyoruz.

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.