Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Sort

  • Ürün Adı (A - Z)
  • Ürün Adı (Z - A)
  • Fiyatına Göre Artan
  • Fiyatına Göre Azalan

İzmir’de yaşıyor ve yaşadığınız şehri çok mu seviyorsunuz?

Bir dönem İstanbul’da yaşadınız ve orada çok güzel anılarınız mı var? Bir iş seyahati için gittiğiniz Amsterdam’a hayran mı kaldınız? Hayatta en çok istediğiniz şey Paris’e gitmek mi? Şehir manzaralı tablolar arasından sizin için özel bir anlamı olan şehrin resmedildiği bir tanesini seçerek çok sevdiğiniz veya merak ettiğiniz o şehri salonunuza, yatak odanıza ya da ofisinize taşıyabilirsiniz.

 

Bunun, görmeyi çok fazla istediğiniz veya her zaman keyifle andığınız şehirde bulunmanın yerini tutması mümkün değil tabii ki. Fakat sabahları kalkınca, akşam işten dönünce veya ofiste çalışmaya başlamadan önce duvarda sevdiğiniz bir görüntüyü görmek size pozitif enerji verir ve motivasyon sağlar.

 

Salonunuzdaki oturma grubunun arkasındaki geniş duvarın çok boş göründüğünü düşünüyorsanız büyük ebatlı bir şehir manzarası tablosu asarak canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Seçiminizi son yıllarda duvar dekorasyonu için çok kullanılan parçalı tablolar arasından da yapabilirsiniz. Bir seyahat büronuz varsa bu tarz tablolar müşterilerinizin ilgisini çekebilir. İşinizin seyahatle ilgisi olmasa bile uygun yerlere asılmış şehir manzaralı tablolar size de, misafirlerinize de keyif verecek, iş yerinize farklı bir hava katacaktır.

 

Yaşama veya çalışma alanlarınızda dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alan Venedik, Cape Town, Vancouver, San Francsico, Sidney, Tokyo, New York, Rio de Janeiro, İstanbul, Floransa, Barcelona, St. Petersburg, Seville, Melbourne, Krakow, Berlin, Hong Kong kentlerinin resimlerini görme fikri hoşunuza gidiyor mu? Bu fikri uygulamaya koyacaksanız alacağınız tablo veya tabloları özenle seçmelisiniz. Yağlıboya ve kanvas tablolar göze çarpan aksesuarlardır ve yanlış bir seçim mekanın kötü görünmesine yol açabilir. Tabloyu asacağınız yerin genel havasını ve renklerini mutlaka dikkate almalısınız.

 

Tablo piyasasının zengin çeşitleri arasında inanılmaz güzellikte şehir manzaraları bulabilirsiniz. Özlediğiniz, yıllık izninizde gitmek ya da yerleşmek istediğiniz şehirlerin gün batımlarının, caddelerinin, binalarının, köprülerinin, metrolarının, tarihi eserlerinin, sahillerinin resmedildiği birbirinden güzel tablolar duvarlarınıza renk katarken sizin de içinizi açacak.

 

Şehir temalı tablolar sevdikleriniz için güzel bir ev hediyesi alternatifi de olabilir.