Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Tavan Tasarımlı Klasik Araba Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Tavan Tasarımlı Klasik Araba Kanvas Tablo deniz manzarası eşliğinde bulunan yol üzerinde arkadan yanlamasına olarak resmedilmiş olan bu eski klasik otomobil buz mavisi ve yeşil tonlarında tavan tasarımı ve süslemesiyle, arka lastiklerin tamamen kasa içerisinde bırakılıp gizli tutularak ilginç bir tasarım yaratılmasıyla üretilmiş. Bu araba tablosunu evinizde ya da dilediğiniz mekanlarda kullanabilirsiniz.
Ürün Kodu: KL062
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.