Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Turkuaz Renk Klasik Araba Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Turkuaz Renk Klasik Araba Kanvas Tablo bir dağ yamacında bulunan yol üzerindeki bu turkuaz renkli klasik otomobil diğerlerinden olan farkını ortaya koyuyor. İlginç bir kasa tasarımına sahip olmakla birlikte, ikili farlar, ön ızgara ve tamponu, tek kapı olmasına rağmen farklı bir görünümle ve arka lastiklerin kasanın içinde gizlendiği süspansiyonu alçak şekilde duruş sergiliyor.
Ürün Kodu: KL110
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.