Yüksek Kalitelİ KANVAS BASKILAR | UYGUN FİYATLAR HIZLI GÖNDERİ

Uçak Camından Görünüm Kanvas Tablo

Add to Remove from
Favorites
Uçak Camından Görünüm Kanvas Tablo savaş uçaklarının havada kendilerini sergiledikleri esnada bir başka savaş uçağının camından çekilmiş görüntüyle arkasında bulunan savaş uçağını net bir şekilde göstererek güzel bir görüntü elde edilmiş olan bu uçak tablosunu evinizde ya da istediğiniz bir mekanın duvarlarında kullanabilirsiniz.
Ürün Kodu: UÇ003
*
60,00 ₺

HER TABLOYU ÖZEL ÜRETİYORUZ

Her ürün bizim için özeldir, Üretim, baskı ambalajlama ve kargolama aşaması yüksek hassasiyet ile yapılır, Müşteri menmuniyeti bizim için en önemli faktördür.

YÜKSEK MÜREKKEP KALİTESİ

Baskıda kullanılan mürekkepler ithal ve birinci kalitede mürekkeplerdir, 9 renk baskı mnakinası ile basılıp gerçeğe en yakın görüntüyü verir, piyada da kullanılan 4 6 renk ve çin ürünlerine oranla kalitesi tartışalmazdır.

FİNE ART

Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 6 cm’lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur..

AMBALAJ VE KARGOLAMA

Tablolar hafif ve hassas ürünerdir, bu sebepten dolayı özenle ambalajlarız, Baloncuklu naylona sarılıp gönderilir, birden fazla tablo almanız halinde hepsi ayrı şekilde ambalajlanmaktadır.